Главная

Форум SWaG

Поиск  Правила 
Закрыть
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Войти
 
Выбрать дату в календареВыбрать дату в календаре

Страницы: 1
Чи є якісь знижки для форумчан?, Знижки для форумчан?
 
Доброго дня. Коли купляв котел то таких штук не було, а зараз зявились. Автоматичний стабілізатор тяги димаря, Трійник для димоходу d = 160 / d = 180.  Хотів би собі прикупити. В фірмах посередниках Ціна, як і на сайті 650 та 550 грн. Якщо купляєш в них котел то ціна за два 800 грн. (виходить дають знижку 500 грн.)     Для форумчан для заохочення могла б бути якась знижка. Адміністрація, можете надати форумчанам її, якщо вони будуть заказувати товар через ваш сайт?
Шамотку поставили?, Куди шамотку ставити?
 
Питання в настукпному: куди шамотку ставити, під котел чи всередині котла, відкривши нижні дверцята на днище?  
Димохід, Яку димохідну трубу встановлюють?
 
Хто які димоходи ставив. Котел Сваг 30. Встановив 4.5 м отепленої 180. Трошки є запах горені на другому поверсі. Вирішив доставити 1-2 м труби. Завод виробник рекомендує 6 м. Десь читав що доцільно перших 4 м отеленої а потім можна і просту.  Підскажіть, чи є доцільність мені переплачувати за 2 м утепленої труби, чи брати звичайну і не паритись. Дякую.
Закладка дров, якщо знизу ще є жар 10 см?, Закладка дров, якщо знизу ще є жар 10 см?
 
Питання таке, чи можна в котел, який горів 23 години і прогорів майже повністю, внизу 10 см залишилось жару з попілом, підняти колісники, накидати туди дров і підпалити зверху? Для чого це робити- для того щоб не чекати ше годину доки догорить все.  
Страницы: 1