Главная

Форум SWaG

Поиск  Правила 
Закрыть
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Войти
 
Выбрать дату в календареВыбрать дату в календаре

Страницы: 1
Чи є якісь знижки для форумчан?, Знижки для форумчан?
 
Доброго дня. Коли купляв котел то таких штук не було, а зараз зявились. Автоматичний стабілізатор тяги димаря, Трійник для димоходу d = 160 / d = 180.  Хотів би собі прикупити. В фірмах посередниках Ціна, як і на сайті 650 та 550 грн. Якщо купляєш в них котел то ціна за два 800 грн. (виходить дають знижку 500 грн.)     Для форумчан для заохочення могла б бути якась знижка. Адміністрація, можете надати форумчанам її, якщо вони будуть заказувати товар через ваш сайт?
Як вибрати акумуляційну ємність?
 
Один із дилерів даного котла якраз і пропонує один з методів встановлення разом з акумулюючою ємніст. Тому не можна відкидувати цю можливість. Думаю вона є ефективною. Сам розглядаю дане питання. Нажаль все дуже затратне, на що немаю зазараз коштів. В майбутнтьому планую доставляти сонячний колектор з буферною ємністю з двома змійовиками і теном. Для чого це потрібно? Сонячні колектори навіть зимою гріють воду. Незначно але трохи гріють. Максимальні ккд на високих температурах роботи твердопаливного. Плюс, використовуєте як бойлер косвенного нагріву. Хто має фінанси- варто задуматись.
трехходовой термостатический смесительный клапан, выбор
 
Поділіться досвідом, хто який кран ставив. Я не поставив собі, бо ціна в районі двох тисяч, зараз планую доставити. Вивчаю дане питання. Більшість наскільки зрозумів поставили нерегульовані на 45 або 55 градусів. Хочу поставити регульований від 45 до 65 градусів. Для того щоб осінню виставляти 45 градусів, а паливо ще не вирішив чи вугілля чи дрова. Буду пробувати. Хто б який кран порадив. Планую на трубу 1 дюйм. Буду радий за всі поради.
Встановлення котла в середині будинку
 
Його можна де хочеш встановити, навіть надворі хтось хотів встановити, але я б не рекомендував. По перше задумайтесь де будуть зберігатись паливо для котла? По друге, буде дим при перезагрузці, По третє крім самого котла, обвязка займає ше частину. Найкращий варіант це добудувати окрему котельню.
Чистка котла
 
Так які результати, варто купляти і добавляти каталізатори? Хтось робив якісь йоржики для чистки котла, бо кочергою яка йде в комлекті явно не дуже зручно чистити.
Відбір тепла
 
Можна ще раз ссилку бо ця не працює.
Быстро прогорает полная закладка дров, Быстро прогорает полная закладка дров
 
Дякую Ігор, дуже пізнавально для мене.  
Реальна тривалість горіння., Так у кого скільки?
 
1.30
2.100-200 кв.м. не всі кімнати опалюються
3.Ні (планую доставити)
4.Бук ( зрізаний весною)
5. не знаю
6. При повній загрузці більше 24 годин при т 7 градусів на вулиці.

Палю не багато часу, тому досвід невеликий.
Питання до автора, ви додаєте кожуру горіха? Якщо так, можете створити тему і детально описати як мішаєте? Дякую.
Відбір тепла
 
Долучаюсь. Також до кінця не зрозумів, як краще шибер відрегулювати. Зробіть будьласка відео з описанням в яке положення ставити і на скільки перекривати, як правильно має турбіна працювати, чи на компютері змінювати настройки турбіни і т.д. В мене також інструкція з 1 атм. Дякую.  
Шамотку поставили?, Куди шамотку ставити?
 
Між ними є дирки. Ви ставили просто шамотку чи цеглу цілу та декілька половинок і все? Чи треба цементувати, щоб дно було рівне, на якомусь відео бачив шо дно вроді зацементоване було.
Изменено: Назар Знак - 12.11.2015 22:46:28
Как и какую поставить защиту от перегрева котла
 
Захист йде в комплекті. Дехто додатково ставить групу безпеки.
Шамотку поставили?, Куди шамотку ставити?
 
Питання в настукпному: куди шамотку ставити, під котел чи всередині котла, відкривши нижні дверцята на днище?  
Димохід, Яку димохідну трубу встановлюють?
 
Хто які димоходи ставив. Котел Сваг 30. Встановив 4.5 м отепленої 180. Трошки є запах горені на другому поверсі. Вирішив доставити 1-2 м труби. Завод виробник рекомендує 6 м. Десь читав що доцільно перших 4 м отеленої а потім можна і просту.  Підскажіть, чи є доцільність мені переплачувати за 2 м утепленої труби, чи брати звичайну і не паритись. Дякую.
Комнатный термостат и SWaG
 
Нажаль не маю, але планую встановлювати, зявиться час буду цікавитись даним питанням.
Закладка дров, якщо знизу ще є жар 10 см?, Закладка дров, якщо знизу ще є жар 10 см?
 
Питання таке, чи можна в котел, який горів 23 години і прогорів майже повністю, внизу 10 см залишилось жару з попілом, підняти колісники, накидати туди дров і підпалити зверху? Для чого це робити- для того щоб не чекати ше годину доки догорить все.  
Оправданно ли использование котла только с дровами, в качестве топлива?, Оправданно ли использование котла только с дровами, в качестве топлива?
 
Конкуренти не сплять. Адміністратор мав би почистити трохи тему  :)
Акумулюючу ємність на скільки літрів ставити? на Сваг 30 Квт?
 
Власне казав що котел тривалого горіння, і переробляв його три рази доки не поставив акумулюючої ємності. Монтажники, які будуть в мене монтувати погодились з його практикою. Просто ємність коштує від 500 до 1 тис. євро. І переробляти по три рази не хочеться. Хотів почути відгуки тих в кого котел працює, скільки часу  реально горить котел на дровах без ємності.
топка струкой
 
Яку стружку можна використовувати, якої вологості ? Які ще побічні дії крім прогнивання колби котла? Чи працює котел тільки на самій стружці? Якщо працює скільки часу горить? Якщо ні то з пересипкою горить довше від закладки самих дров чи менше?
Страницы: 1