Главная

Форум SWaG

Поиск  Правила 
Закрыть
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?

Страницы: 1
Ответить
RSS
Як вибрати акумуляційну ємність?

Придбав котел SWAG на 20 кВт. який потрібен об'єм акумуляційної ємності?

25 літрів на 1 кВт. потужності. В Вашому випадку потрібна ємність на 500 літрів

Ви добре профільтруйте всю інформацію, яку дає виробник з цього питання! Вони говорять, шо даний котел не потребує акум ємності. По логіці, це суто моя думка, якщо у вас правильно підібрана потужність котла, рекомендована схема підключення котла, добре утеплений будинок (в ньому комфортна температура) і котел працює добу на одній закладці дров (а він має приблизно стільки горіти)! Як на мене цього в повному обсязі достатньо! Чого ше хотіти від котла?? Ємність треба дуже добре прогрівати і це тепло зберігати! А акум ємності все одно втрачають тепло. Тобто, котел буде довше дутись і гріти ємність, довше виходитиме на робочий режим. Доки прогріється ємність (на це треба і час і енергія). Котел гріє ємність спочатку, а не саму будівлю, а паливо в цей час танутиме.. І до всього сказаного, нормального рекомендованого підключення цього котла з використанням в обвязці з акум ємністю виробник всеж не дає... Повторюю, я не спеціаліст, це суто моя думка!
Изменено: Дмитрий - 27.02.2016 23:14:33

Один із дилерів даного котла якраз і пропонує один з методів встановлення разом з акумулюючою ємніст. Тому не можна відкидувати цю можливість. Думаю вона є ефективною. Сам розглядаю дане питання. Нажаль все дуже затратне, на що немаю зазараз коштів. В майбутнтьому планую доставляти сонячний колектор з буферною ємністю з двома змійовиками і теном. Для чого це потрібно? Сонячні колектори навіть зимою гріють воду. Незначно але трохи гріють. Максимальні ккд на високих температурах роботи твердопаливного. Плюс, використовуєте як бойлер косвенного нагріву. Хто має фінанси- варто задуматись.

Дмитрий, не факт что ему правильно подобрали котел.
Мне например впарили намного больше мощности чем нужно.

Что бы не говорили продаваны - нужна емкость.
Без нее котел нормально не работает.  
Страницы: 1
Ответить
Форма ответов
Текст сообщения*
Загрузить файл или картинкуПеретащить с помощью Drag'n'drop
Перетащите файлы
Ничего не найдено
Загрузить картинки
Отправить Отменить