Главная

Форум SWaG

Поиск  Правила 
Закрыть
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?

Страницы: 1
Ответить
RSS
Домашній винахід, Альтернативне вирішення проблеми надлишковості тяги в димоході

Мій батько, запропонував, наступне просто вирішення надлишковості тяги в димоході. Симптоми цієї надлишкової тяги у димоході - хлопає заслонка у турбіні, трохи збільшений розхід дров і т.і.
Фото батькової "дороботки" додаються!
;)

Я теж знімав лєйку з труби. Але це не вихід ) Виходить. що ви повністю заглушили вихід диму з котла вертикальною тягою димохода. Він виходить тільки тоді, коли працює турбіна. Так, можливо, ефект по витратам палива є, але сумнівний. Наприклад, котел може довго виходити в режим, довго працює турбіна між включеннями-виключеннями тощо. Я згоден, що заводський стабілізатор тяги трохи задорогий. Трохи пізніше викладу фото свого стабілізатора. Принцип той же, як і у покупного, але хенд мейд ))
Изменено: Игорь Мельниченко - 28.01.2016 10:40:16

Ждем с нетерпением фото.

Так де ж фотки винаходу??? Скоро зима закінчиться! ;)

та скоро  :D все ніяк не доберусь...

Як кажуть: обіцяного три роки ждуть :-)
Викладаю свій стабілізатор тяги. На фото прототип. Але на диво працює. Тягу регулює. Коли потрібно - відкривається щоб впустити холодне повітря і навпаки. Правда, не дойшли руки нормально відрегулювати. Все на глазок. Наступна черга зробити вимірювач тяги :-)
Страницы: 1
Ответить
Форма ответов
Текст сообщения*
Загрузить файл или картинкуПеретащить с помощью Drag'n'drop
Перетащите файлы
Ничего не найдено
Загрузить картинки
Отправить Отменить