Главная

Форум SWaG

Поиск  Правила 
Закрыть
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?

Страницы: 1
Ответить
RSS
Котел не гаснет.

Добрый день.
Пробывал отключить аварийно котел, он продолжает тянуть воздух, не гаснет.
Что можно посмотреть и как исправить?

Уточнение, гореть продолжает и набирает темпертару. Включили в розетку после 2 часов.
Температура выросла с 55 до 85, дальше отключили!

Якщо відбору тепла не буде - закипить. Байки виробника про самозатухання - це лише теорія. Практика показує, що якщо система дає можливість природньої циркуляції теплоносія (без насоса) то котел закине температуру вверх, але не закипить і відбір тепла буде більшим ніж його надходження в систему. А якщо природня циркуляція не можлива то ваш вихід упс з акумулятором.

По идее должен тухнуть. В нагнетателе воздуха есть заслонка, которая под действием силы тяжести закрывается, когда воздух не подается. Откуда тогда воздух может взяться в камере сгорания? Может сильная тяга дымохода, которая приоткрывает эту заслонку?

Цитата
Игорь Мельниченко написал:
В нагнетателе воздуха есть заслонка
Вона закривається, але до повної герметичності там далеко. В котлі є жар, відповідно є і тяга. Навіть якщо тяга не така сильна щоб підняти заслонку, то повз неї повітря всеріно просочується в камеру згорання і його доятатньо для підтримки тління.

Цитата
Guest написал:
Цитата
Игорь Мельниченко   написал:
В нагнетателе воздуха есть заслонка
Вона закривається, але до повної герметичності там далеко. В котлі є жар, відповідно є і тяга. Навіть якщо тяга не така сильна щоб підняти заслонку, то повз неї повітря всеріно просочується в камеру згорання і його доятатньо для підтримки тління.
Точно как вы написали.
У меня дымоход 6 метров, котел 20.
Только розгорается, как исправить?! Это ведь совсем плохо!

Цитата
Guest написал:
Якщо відбору тепла не буде - закипить. Байки виробника про самозатухання - це лише теорія. Практика показує, що якщо система дає можливість природньої циркуляції теплоносія (без насоса) то котел закине температуру вверх, але не закипить і відбір тепла буде більшим ніж його надходження в систему. А якщо природня циркуляція не можлива то ваш вихід упс з акумулятором.
Делали все с заделом под циркуляцию, вижу только прирост температуры, до кипения дело не довел.  

Цитата
Стартер поста. написал:
Только розгорается, как исправить?! Это ведь совсем плохо!
Ідеальним варіантом звісно ж буде встановлення безперебійника з акумулятором, який би автоматично живив насос в разі відключення електроенергії, цей же спосіб буде самим затратним. Найпростіше спробувати відрегулювати тягу шибером ЗА котлом та шибером ПЕРЕД впускним коробом та шибером на самому вентиляторі. Якщо ж всерівно засильна - ставити регулятор тяги. Якщо в системі можлива природня циркуляція - збільшити прохід через трьохходивий кран, що робить підміс гарячої води з котла в систему опалення.

Як я бачу, а також враховуючи те, що вартість встановлення котла не маленька, то є сенс придбання УПСа. Я, наприклад, так і зробив. Також, на мій погляд, не зайвим буде встановлення стабілізатора тяги.
Що стосується використання не гравітаціонки - без УПСа, або без генератора, на мій погляд, не обійтись. Тим паче. що ніхто не відміняв вєєрні відключення )))
Що стосується гравітаціонки, то тут, мабуть, ситуація трохи краще. Якщо є неконтрольоване збільшення температури, то можна підмішуючий клапан відкрити повністю і нехай все тепло йде до хати. При цьому закрити шибер. Але є випадки, коли дома немає нікого і, відповідно, котел без нагляду... Так що все впирається в придбання УПС...

Цитата
Игорь Мельниченко написал:
Як я бачу, а також враховуючи те, що вартість встановлення котла не маленька, то є сенс придбання УПСа. Я, наприклад, так і зробив. Також, на мій погляд, не зайвим буде встановлення стабілізатора тяги.
Що стосується використання не гравітаціонки - без УПСа, або без генератора, на мій погляд, не обійтись. Тим паче. що ніхто не відміняв вєєрні відключення )))
Що стосується гравітаціонки, то тут, мабуть, ситуація трохи краще. Якщо є неконтрольоване збільшення температури, то можна підмішуючий клапан відкрити повністю і нехай все тепло йде до хати. При цьому закрити шибер. Але є випадки, коли дома немає нікого і, відповідно, котел без нагляду... Так що все впирається в придбання УПС...
Гравитационная система, УПС есть. Но это КОСТЫЛЬ, а не решение проблемы.

Цитата
Guest написал:
Гравитационная система, УПС есть. Но это КОСТЫЛЬ, а не решение проблемы.
Я б хотів отримати коментар з цього питання від виробника. Можливо, доцільно було б, щоб конкретну ситуацію розібрали у вас на місці представники виробника або ділера. Питання дійсно є серйозним.

Может быть просто проложить температурным герметиком посадочное место заслонки турбины, что бы она плотно прилегала и не пропускала воздух, отрегулировать грузик на максимум прижимания. Проверить уплотнения на дверцах и отрегулировать их до максимальной герметичности.
Я такие эксперементы не проводил пока, но в теории если перекрыть полностью воздух, то горение прекратится.
Страницы: 1
Ответить
Форма ответов
Текст сообщения*
Загрузить файл или картинкуПеретащить с помощью Drag'n'drop
Перетащите файлы
Ничего не найдено
Загрузить картинки
Отправить Отменить