Главная

Форум SWaG

Поиск  Правила 
Закрыть
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?

Страницы: 1
Ответить
RSS
Закладка дров, якщо знизу ще є жар 10 см?, Закладка дров, якщо знизу ще є жар 10 см?

Питання таке, чи можна в котел, який горів 23 години і прогорів майже повністю, внизу 10 см залишилось жару з попілом, підняти колісники, накидати туди дров і підпалити зверху? Для чого це робити- для того щоб не чекати ше годину доки догорить все.  

Я закладаю нову закладку на жар в перемішку з попелом. Ну але не тоді коли коли там 10 см. самого жару.

якщо дрова згоріли повністю до ранку, а трохи жару ще є та щоб дотягнути до вечора, коли маю закладати повний котел я підкидаю поліно-два прямо на жар. вони потихеньку тліють та дають певну температуру. а ввечері на згорівший та без жару попіл (звичайно, якщо його ще не багато - тоді потрібно вигрібати), закладаю нову партію дров. це роблю для того, щоб підтримати відповідну температуру в котлі та системі протягом протягом якогось часу.

...вставлю свои ЛИЧНЫЕ "5 коп". зиму 2014-2015 топил углем, в апреле надо было освободить место под дровами перешел на дрова, на сутки хватало при почти полной загрузке котла, но тяжко угадывать постоянно плюс минус 2-4часа, короче надоело вечером навалил полный хватило до следующего вечера, перешел на график топки: растопка в субботу вечером в вс. вечером догружаю 4 не колотых чурки акации, хватило до утра, ну и так понравилось, утром перед работой в 6-30 добавляю 3-4 чурбана и вечером после работы в 7-30 также в зависимости, что за бортом показывает термометр, так топлю всю неделю без розжига, а в субботу чищу. Перерасходе не почувствовал... Мой котел, как хочу так и топлю :)  

Олександр, тобто ви не розпалюєте котел заново, а даєте йому тліти від жару що залишився внизу? Тобто він починає горіти вже не зверху вниз, а знизу вверх? Я правильно вас зрозумів?

Цитата
Guest написал:
Олександр, тобто ви не розпалюєте котел заново, а даєте йому тліти від жару що залишився внизу? Тобто він починає горіти вже не зверху вниз, а знизу вверх? Я правильно вас зрозумів?
Доброго дня!
Олександра в дискусії тут не має)
По суті запитання. А що заважає Вам так топити? Котел не холодний. Мінімум градусів 40 вода в системі має. Для чого палити дрова, коли дома нікого не має?

З Олексієм перепутав ))
Страницы: 1
Ответить
Форма ответов
Текст сообщения*
Загрузить файл или картинкуПеретащить с помощью Drag'n'drop
Перетащите файлы
Ничего не найдено
Загрузить картинки
Отправить Отменить