Главная

Форум SWaG

Поиск  Правила 
Закрыть
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?

Страницы: 1
Ответить
RSS
Марки вугілля, хто якими топить?

В інструкції нічого не сказано стосовно рекомендованих марок вугілля. Хто якими топить? Скільки реально часу горить на вугіллі? Я завжди топив дровами, одного разу засипав мішок вугілля, марки не знаю, але досить дрібне. Вийшло як пів загрузки котла, то горіло 1,5 доби при -5-10 на вулиці. Думаю над купівлею вугілля, але така кількість різних марок та цін, що вже запутався.

А дровах у Вас сколько горит?
В инструкции написано, не меньше размера компьютерной мыши.
Но в продаже из марок "А" вижу самый большой только АО (атрацит орех). Размер 25-50мм.
Такой продается в Эпицентрах
Другие марки "Г" и "ДГ", на сколько я понял из описания на сайте, либо спекаются либо быстро горят, т.е. не совсем подходят.

Цитата
Igor написал:
А дровах у Вас сколько горит?
В инструкции написано, не меньше размера компьютерной мыши.
Но в продаже из марок "А" вижу самый большой только АО (атрацит орех). Размер 25-50мм.
Такой продается в Эпицентрах
Другие марки "Г" и "ДГ", на сколько я понял из описания на сайте, либо спекаются либо быстро горят, т.е. не совсем подходят.
Поки не навчився складати дрова та регулювати тягу, поки підібрав потужність надуву то було 12 годин. Максимум який мені вдалося добитись на дровах 26 годин, а так 24-20 годин, це за умови закладки товстих, неколотих дубових дров. Але вони вже закінчились. Дрібні букові обрізки 16-18 годин, не більше.

Та ціна яку ви дали по ссилці то виходить на одне що і газом палити.

Шукайте не АО (антрацит оріх), а АК (антрацит кулак). Розміри 50-100.
Цитата
Ростислав написал:
на дровах 26 годин, а так 24-20 годин
Достатньо нормальні показники. В мене теж десь так.

Цитата
Игорь Мельниченко написал:
Шукайте не АО (антрацит оріх), а АК (антрацит кулак). Розміри 50-100.
Знайти кулак та горіх не проблема. Проблема в тому, що їх вартість виходить така сама як вартість опалення газом. В чому тоді зміст такого котла? Тому й пробую вияснити хто яким вугілля палить. Можливо брикети з пилу, можливо шламом і т.д.

как правильно топить антрацитом?

Я понял, что углем никто не топит либо таких нет на форуме, так как в другой ветке я задал вопрос и кроме просмотров ничего нет. По поводу цены, как выше пишет  Ростислав, то в Киеве ситуация такая на сегодня:
1 складской метр дуба (470 кг) = 900 грн, т.е. 1 кг (3210 ккал, влажность 25%) = 1.8 грн, 1гкал = 560 грн
1 тонна антрацита "кулак" = 4000 грн, т.е. 1 кг (7500 ккал) = 4 грн, 1гкал = 533 грн
По моим расчетом цена на антрацит сопоставима с ценой на дрова в Киеве!
Но это только расчеты, а хотелось, что бы кто-то написал о практике отопления на антраците. Видимо не дождусь и сам попробую....  
Страницы: 1
Ответить
Форма ответов
Текст сообщения*
Загрузить файл или картинкуПеретащить с помощью Drag'n'drop
Перетащите файлы
Ничего не найдено
Загрузить картинки
Отправить Отменить