Главная

Форум SWaG

Поиск  Правила 
Закрыть
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?

Страницы: 1
Ответить
RSS
Відбір тепла

Доброго дня.
Цікавить як буде працювати котел при малому тепловідборі, тобто зараз коли вдень опалення практично не потрібно.
Дякую.

Работает на "продувке" этого достаточно для поддержания тления..

Подскажите пожалуйста, как это на "продувке" более подробно, в деталях. А то сам начал пользоваться вашим котлом на 10КВт и много ньюансов не знаю. Где у вас можно узнать подробную информацию о том какие шиберы-задвижки открывать-закрывать и на сколько, в разных ситуациях, при разных температурах. С турбиной ничего не понятно, что там за боковая выдвижная дверца, для чего она там? Можете сделать инструкцию с фотографиями или видео, а не просто словами? Словами не всегда всё понятно, что и как вы называете. В Инструкции к котлу недостаточно информации, по крайней мере для меня, человека, который дровами топит первый раз в жизни)))) Буду признателен за ответы

Цитата
Алексей Симоненко написал:
Работает на "продувке" этого достаточно для поддержания тления..
Подскажите пожалуйста, как это на "продувке" более подробно, в деталях. А то сам начал пользоваться вашим котлом на 10КВт и много ньюансов не знаю. Где у вас можно узнать подробную информацию о том какие шиберы-задвижки открывать-закрывать и на сколько, в разных ситуациях, при разных температурах. С турбиной ничего не понятно, что там за боковая выдвижная дверца, для чего она там? Можете сделать инструкцию с фотографиями или видео, а не просто словами? Словами не всегда всё понятно, что и как вы называете. В Инструкции к котлу недостаточно информации, по крайней мере для меня, человека, который дровами топит первый раз в жизни)))) Буду признателен за ответы

Администратор, дайте ответ, пожалуйста. Меня тоже. например, это интересует. Спасибо.

На поддувке , значит когда ваш котел вышел на заданную вами рабочую температуру и выше, вентлятор  с периодичностью заданной на блоке управления дует, чтобы котел не погас.
Пока не поставите все так, как рекомендуют на заводе  + компенсатор тяги - нефиг эксперементировать !  Проверенно.

Цитата
Александр Штомов написал:
почему не задаете вопросы своему дилеру? "продувка" "шиберы" все вроде описал в инструкции да и показать при запуске - обязаны показать...

Цитата
почему не задаете вопросы своему дилеру?
З дилером не все так просто. До мене ще з серпня їдуть. Нікак доїхати не можуть, в них, напевне, дороги снігом замело, виїхати не можуть (ви про проблему в курсі, так розумію, що я з вами вже двічі по телефону розмовляв). А по телефону дилер відповідати на питання по експлуатації відмовився. До 12/11/2015 обіцялись крайній термін, що приїдуть. Як черговий раз мене обдурять буду знову вам жалітись.

Я вже місяць палю котел і не знаю, що я правильно роблю, а що ні. А в результаті приїдуть, скажуть, що все не правильно і на гарантію не поставлять. Просто прекрасно.

В мене назбиралось декілька запитать які я відправив вам на електронку [URL=mailto:agrotextrade@ukr.net]agrotextrade@ukr.net[/URL] 03/11/2015, але відповіді також не отримав. Був би вдячний як відповісте.

Цитата
Цитата
Александр Штомов   написал:
почему не задаете вопросы своему дилеру? "продувка" "шиберы" все вроде описал в инструкции да и показать при запуске - обязаны показать...
На рахунок інструкції, Олексій, також не все так гарно, як хотілось би.

Почнемо з того, що на початку в інструкції ВЗАГАЛІ жодного слова про шибер не було.
Власне таку інструкцію нам і видав "ДИЛЕР".

Наскільки я розумію, Ви час від часу "покращуєте" інструкцію, бо скачавши недавно ще раз її з сайту я знайшов немало відмінностей з тою, що була у нас від "ДИЛЕРА". В новій редакції і робочий тиск вже 2 Бара ( а не 1, як в старій) і про шибер згадано хоча б трішки.

Але як на мене, нічого толкового про регулювання шибера не сказано.
Єдина фраза:
-------------------------------
Після розпалювання котла ОБОВ'ЯЗКОВО відрегулюйте тягу димаря за допомогою
котлового шибера (3, мал.1). При правильному налаштуванні турбонагнітач повітря
повинен працювати з потугою, щоб кисень, потрапляючи у камеру згоряння встигав
повністю згоріти, а не одразу потрапляти у димар.
-------------------------------
ну ніяк не дає розуміння як його регулювати.

Тому дуже хочеться побажати:
1. Продовжити покращувати інструкцію далі
2. Вказувати номер редакції (версію) інструкції в файлі (щоб було зрозуміло що є вже новіша інструкція)

Большая просьба, как к производителю.
Займитесь инструкцией. Сделайте серию видео, начался сезон, пожалуйста.

Долучаюсь. Також до кінця не зрозумів, як краще шибер відрегулювати. Зробіть будьласка відео з описанням в яке положення ставити і на скільки перекривати, як правильно має турбіна працювати, чи на компютері змінювати настройки турбіни і т.д. В мене також інструкція з 1 атм. Дякую.  

І мені до кінця не зрозуміло. Був змушений шукати сам. Поділюсь тим що знайшов  

Можна ще раз ссилку бо ця не працює.

Тут надо не пожалуйста писать , а - не будьте быдлом :)  . вам понапродавали и бегайте за ними  :) . наверное всё так плохо что бояться рассказывать правду а то продажи упадут ) .  

уже и праздники прошли. а ясности не добавилось
Страницы: 1
Ответить
Форма ответов
Текст сообщения*
Загрузить файл или картинкуПеретащить с помощью Drag'n'drop
Перетащите файлы
Ничего не найдено
Загрузить картинки
Отправить Отменить