Главная

Форум SWaG

Поиск  Правила 
Закрыть
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?

Страницы: 1
Ответить
RSS
Тепломагистраль, Отдельностоящая котельня

В связи с эксплуатацией дровяного котла думаю многие пришли  к выводу об отдельно стоящей котельне. Как вы думали организовать тепломагистраль (если котельня не впритык к дому)? Специализированные трубы, по стоимости сопостовимы со стоимостью котла. Хотел в качестве несущей, использовать канализационную трубу, внутри в изоляции пластик.

Всем доброго дня, я также решил установить  СВАГ -40 в отдельном помещении расстояние от дома 15 м, решил тянуть трубу пластиковую 32мм.сварную, в утеплителе. По расходам пока не считал, но в любом случае  на мое расстояние  стоимость труб гораздо  меньше котла.

Звичайно, варіант п. Валентина стосовно попередньо ізольованих труб, це прекрасно. Але можу Вас запевнити, що це задоволення недешеве. Можливо на вартість котла не потягне, але як мінімум на половину точно.
  Варіант з каналізаційною трубою в якості захисної оболонки, має право на життя. В середину можна запхати поліпропіленові труби, а в якості теплоізоляції використати пінополіуретан. Дві рідини змішуються в певних пропорціях, отримана суміш, швиденько заливається в трубу-оболонку через отвір. Через невеликий проміжок часу починається реакція, залита рідина перетворюється на піну, яка заповнює весь внутрішній простір, Після цього, дану конструкцію потрібно гідро ізолювати. Попадання вологи в середину зведе нанівець всі ваші потуги. І вкінці-кінців все це потрібно закопати в землю глибше відмітки промерзання ґрунту. Дана технологія була застосована мною практично в приватних господарства Буковини, не одноразово. Більш детальну, а саме головне безкоштовну, консультацію можна отримати по телефону.

Підкажіть , будь ласка , який діаметр труби треба використовувати для розводки  в котельні?
Изменено: Валентин Опанасюк - 09.05.2015 01:24:56

Цитата
Вячеслав Гаврилюк написал:
Звичайно, варіант п. Валентина стосовно попередньо ізольованих труб, це прекрасно. Але можу Вас запевнити, що це задоволення недешеве. Можливо на вартість котла не потягне, але як мінімум на половину точно.
  Варіант з каналізаційною трубою в якості захисної оболонки, має право на життя. В середину можна запхати поліпропіленові труби, а в якості теплоізоляції використати пінополіуретан. Дві рідини змішуються в певних пропорціях, отримана суміш, швиденько заливається в трубу-оболонку через отвір. Через невеликий проміжок часу починається реакція, залита рідина перетворюється на піну, яка заповнює весь внутрішній простір, Після цього, дану конструкцію потрібно гідро ізолювати. Попадання вологи в середину зведе нанівець всі ваші потуги. І вкінці-кінців все це потрібно закопати в землю глибше відмітки промерзання ґрунту. Дана технологія була застосована мною практично в приватних господарства Буковини, не одноразово. Більш детальну, а саме головне безкоштовну, консультацію можна отримати по телефону.
Думав запаковувати трубу через дірки монтажною піною для вікон. Про пінополіуретан не здогадався. Якщо можна конкретно які рідини змішувати, в якій пропорції і чим користуватися (обладнання) при заливці? Або ось мій мейл [URL=mailto:zazulya1978@gmail.com]zazulya1978@gmail.com[/URL] на який можна скинути дану інформацію. Наперід щиро вдячний за консультацію!

Компоненты жидкого полуретана в интернете нашел, только продают его в больших объемах, избыточных. Склоняюсь к пене из балончика. Думаю для центровки трубы внутри "кожуха" использовать шайбы из пенопласта.

Котел 20 КВт в експлуатації 1 рік, площа опалення - 120 м^2. Стоїть в окремому приміщенні, відстань до будинку - 30 метрів. Обвязку котлового контуру зробив рекомендовану, з мідних труб. Теплотрасу провів до будинку поліпропіленовими трубами 28-кою. Щільно обмотав їх мінватою і після цього засунув у каналізаційну трубу 120-ку. Закопав на метрову глибину в грунт. Втрата тепла в мене приблизно 2 градуси в мороз.

Цитата
Сергей, SWaG.Kiev.ua написал:

Рекомендую вот такой подход к решению вопроса "Теплотрасса". Трубу для теплоносителя используйте цельную.
На остальные вопросы отвечу в переписке.
Сделали похожую схему. Труба холодная, то есть все нормально.
Страницы: 1
Ответить
Форма ответов
Текст сообщения*
Загрузить файл или картинкуПеретащить с помощью Drag'n'drop
Перетащите файлы
Ничего не найдено
Загрузить картинки
Отправить Отменить